Jeden wybór, wiele emocji!

Dla Rodziców

Prezenty prosto z serca


Wspaniałe, kochane, towarzyszące nam od pierwszego momentu życia, zawsze wspierające – takie są nasze mamy! Przez cały rok to one są dla nas, w ich dniu – 26.05 mamy szansę na rewanż.

Prezent o dużej wartości
Jeśli w tym momencie zadajesz właśnie zdajesz sobie pytanie „Co kupić?” i nerwowo zaglądasz do portfela, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Pamiętaj, że poza wartością materialną, prezent ma przede wszystkim wartość sentymentalną, a w tym przypadku najwyżej cenione są te płynące prosto z serca, wykonane samodzielnie.

Masz jeszcze wystarczająco dużo czasu, by przygotować oryginalną kartkę, pudełeczko na biżuterię, album ze wspólnymi zdjęciami. Nie musisz dysponować talentem na miarę wielkich mistrzów, liczy się pomysł i zaangażowanie. Wszystkie koncepcje możesz zrealizować przy użyciu produktów dostępnych w Create-zone.com

Dobry zwyczaj

Zwyczaj dawania czegoś, w co włożyło się cząsteczkę siebie szczególnie warto wpajać dzieciom. Korzyść jest podwójna – poza łezką w oku obdarowanej mamy, pozwalamy dziecku rozwijać fantazję, uczymy planowania, kompozycji i umiejętności wykorzystania narzędzi oraz przyborów. Radość płynąca z tworzenia będzie dla dzieci bezcenna, a tego typu pamiątki trafią do domowego archiwum na wiele lat.

W kolejnym wpisie podpowiemy jak wykonać oryginalną kartkę, album oraz pudełko na drobiazgi

Może się przydać (kliknij, by przejść do sklepu):


farby plakatowe

Kredki

Pastele i węgiel rysunkowy

Cekiny

Kleje ozdobne
Przeczytaj więcej