FreshMail.pl
Jeden wybór, wiele emocji!

Wsparcie Klienta


Wybierz Twoje województwo i skontaktuj się z opiekunami EASY


Zapewniamy Ci doskonałą obsługę

Każdy nasz Klient obsługiwany przez dwóch pracowników: Regionalnego Menadżera Sprzedaży oraz Koordynatora Sprzedaży

Zadaniem Regionalnego Menadżera Sprzedaży

jest bezpośrednia obsługa Klientów, przyjmowanie zamówień podczas regularnych wizyt w hurtowniach i punktach handlowych oferujących produkty EASY, prowadzenie szkoleń produktowych i działań promocyjnych u Klienta.

Koordynator Sprzedaży

ma za zadanie wspierać pracę przedstawicieli handlowych poprzez telefoniczną obsługę klienta, obsługę zamówień telefonicznych oraz podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami.

Twoje osoby kontaktowe
Tomasz Pyda
Dyrektor regionalny

Tomasz Pyda
tomasz.pyda@easy-stationery.com.pl

691-465-631

Małgorzata Kuszlik
Regionalny Menadżer Sprzedaży

Małgorzata Kuszlik
malgorzata.kuszlik@easy-stationery.com.pl

885-889-564

Mariusz Niepsuj
Dyrektor regionalny

Mariusz Niepsuj
mariusz.niepsuj@easy-stationery.com.pl

691-465-638

Aneta Błaszyk
Regionalny Menadżer Sprzedaży

Aneta Błaszyk
aneta.blaszyk@easy-stationery.com.pl

691-465-622

Tomasz Obara
Regionalny Menadżer Sprzedaży

Tomasz Obara
tomasz.obara@easy-stationery.com.pl

691-450-584

Arkadiusz Wojciechowski
Regionalny Menadżer Sprzedaży

Arkadiusz Wojciechowski
arkadiusz.wojciechowski@easy-stationery.com.pl

781-887-221

no photo
Regionalny Menadżer Sprzedaży

Vacat

781-887-220

Anna Rudnik
Koordynator sprzedaży

Anna Rudnik
anna.rudnik@easy-stationery.com.pl

667-550-166
32 317-20-12

no photo
Koordynator sprzedaży

Martyna Jaremczuk
martyna.jaremczuk@easy-stationery.com.pl

781-887-217
32 317-20-49

Wybierz województwo.

Promocje, konkursy, testy produktów i nowości

Zapisz się do newslettera EASY

Chcę otrzymywać informacje
(rezygnacja jest możliwa w każdej chwili)

FreshMail.pl