Warto z nami współpracować


Dostarczamy wysokiej jakości artykuły szkolne, kreatywne oraz biurowe

EASY to polski dostawca wysokiej jakości artykułów i akcesoriów piśmienniczych, szkolnych, biurowych oraz plastycznych. Od 2005 roku skutecznie rozwijamy portfolio produktów oraz sieć dystrybucji. Obsługujemy hurtownie papiernicze na terenie całego kraju, dbamy o relację z detalistami oraz prowadzimy działania promocyjne skierowane do klientów ostatecznych (indywidualnych oraz instytucjonalnych – np. szkół).

Skupiamy doświadczonych pracowników

EASY to zgrany zespół pracowników o bogatym doświadczeniu w branży artykułów szkolnych i biurowych. Dział obsługi klienta tworzą ludzie pełni inicjatyw, którzy budują długoterminowe relacje z hurtowniami i detalistami. Zarząd podejmuje nowe wyzwania i rozwija innowacyjną organizację, co przekłada się na umacnianie pozycji rynkowej oraz sprawia, że EASY to wyjątkowe miejsce pracy.

Dostarczamy zamówienia w48 godziny

Doskonale funkcjonujący system logistyczny to jedna z cech wyróżniający naszą markę na rynku. Jesteśmy jedyną firmą tak sprawnie obsługującą klientów z branży artykułów szkolnych i biurowych. Zapewniamy dostarczenie towaru w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia (98% przypadków). Jest to możliwe dzięki doskonale rozwiniętemu systemowi logistycznemu oraz nowoczesnemu zapleczu techniczno-informatycznemu, którym posługują się nasi pracownicy.*

logistyka dostaw

Dbamy o środowisko naturalne

Firma przyjazna naturze

W trosce o ekologię EASY uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstw Firma Przyjazna Naturze. Dzięki stosowaniu procedur spójnych z wymogami Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. w 2009 roku otrzymaliśmy certyfikat AURAEKO potwierdzający status odpowiedzialności ekologicznej. W trosce o środowisko do wypełniania pustych przestrzeni w przesyłkach stosowane są zużyte, pocięte kartony. Natomiast wszelkie szkodliwe odpady są poddawane utylizacji w wyspecjalizowanych placówkach.

* Tylko w sporadycznych przypadkach czas dostawy wynosi do 72 godzin

Nasze produkty wyróżniają się na rynku

Produkty EASY są chętnie wybierane przez klientów ze względu na:

 • nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo
 • design dopasowany do odbiorców
 • czytelne wyróżnienie istotnych cech produktu i związanych z nim korzyści na opakowaniu
 • praktyczne informacje ułatwiające intuicyjną nawigację po produktach

Dbamy o rozwój oferty w oparciu o najnowsze trendy

Oferujemy ponad 600 produktów przypisanych do 5 marek: EASY Kids, EASY Creative, EASY Flow, marki podstawowej EASY oraz Guriatti. Wciąż szukamy inspiracji produktowych – obserwujemy trendy w branży, analizujemy rynki zagraniczne i ich liderów, odwiedzamy międzynarodowe targi i badamy potrzeby naszych klientów docelowych. Dzięki temu, regularnie wprowadzane przez nas nowości rynkowe spotykają się z pozytywnym odbiorem konsumentów.

Panel Obsługi Klienta – wygodne składanie zamówień

Internetowy Panel Obsługi Klienta biznesowego to bardzo wygodne, intuicyjne i nowoczesne narzędzie umożliwiające stały dostęp do indywidualnych cen i atrakcyjnych promocji. Po zalogowaniu się na swoje konto Klienci mogą przeglądać wszystkie dostępne produkty, składać zamówienia oraz kontrolować transakcje i płatności.

Korzyści z panelu:

 • dostęp do aktualnych cen
  i stanów magazynowych
 • możliwość składania zamówień
  24h/dobę
 • dodatkowe promocje i rabaty

przejdź do panelu

Uczestniczymy w ponad 50 imprezach targowych rocznie

Targi są bardzo istotnym punktem w naszym kalendarzu – corocznie EASY uczestniczy w ponad 50 imprezach targowych w całym kraju, a przedstawiciele naszej firmy odwiedzają również kluczowe targi zagraniczne, np. Paperworld we Frankfurcie.