Szkoła

4COLOURS | Długopis automatyczny | czterokolorowy

4COLOURS | Długopis automatyczny | czterokolorowy

Cechy

 

Sprytne rozwiązanie

Zestaw dwóch czterokolorowych długopisów EASY 4-COLOURS oferuje 7 żywych kolorów do pisania, rysowania i zaznaczania! Niebieski długopis zawiera  kolory (czarny, różowy, czerwony, zielony) natomiast brązowy długopis oferuje innowacyjne połączenie kolorów (różowy, pomarańczowy, fioletowy, niebieski) dla tych, którzy nie boją się eksperymentować. Z zestawem długopisów 4-COLOURS oszczędzisz miejsce w piórniku czy teczce!

Postaw na wygodę 

Ten automatyczny długopis 4 w 1 z wkładem typu semi-gel zapewni Ci płynne i wygodne pisanie w każdej sytuacji. Grubość linii 0,7 mm jest idealna do robienia notatek, rysowania diagramów i dekorowania. Ponadto miękki, gumowany uchwyt gwarantuje wygodny i pewny chwyt.

Gwarancja jakości Easy

Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań, by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Inne z serii

Marka Easy proponuje bardzo szeroką gamę produktów piśmienniczych, wśród których dostępne są m.in. długopisy o różnej grubości linii, korektory, ołówki klasyczne i automatyczne, zestawy geometryczne i ich elementy. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o jakość i w ciekawym wzornictwie.

 

Skrócony opis

Zestaw dwóch długopisów automatycznych 4-kolorowych 1 + 1 GRATIS

Parametry

  • grubość linii: 0,7 mm
  • typ tuszu: semi-gel
  • kolory tuszu w niebieskim długopisie: czarny, różowy, czerwony, zielony
  • kolory tuszu w brązowym długopisie: różowy, pomarańczowy, fioletowy, niebieski
  • wygodny, gumowany uchwyt
  • mix 2 kolorów korpusu
  • pakowane w blister z otworem do powieszenia
  • - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  • Uwagi dotyczące bezpieczeństwa:
  • Po przeprowadzeniu analiz ryzyka i potencjalnych zagrożeń związanych z używaniem Produktu na podstawie art. 9 ust. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 oraz dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828, oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady, a także dyrektywę Rady 87/357/EWG, stwierdza się, że Produkt może być używany bezpiecznie i w sposób zamierzony przez Producenta bez instrukcji i informacji na temat bezpieczeństwa Produktu, z uwagi na brak oczywistych ryzyk i zagrożeń związanych z używaniem Produktu.