Ekskluzywne akcesoria biurowe i galanteria biurowa.

Na co dzień lub na prezent.

Guriatti to wyjątkowa kolekcja piór wiecznych i kulkowych, długopisów i ołówków w szerokiej gamie kolorystycznej, skierowana dla wymagających klientów. Artykułów piśmienniczych Guriatti można używać na co dzień, ale sprawdzą się również doskonale jako elegancki prezent.

eleganckie
wzornictwo
i kolorystyka
klasyczne formy
i nowoczesne
detale
wysoki komfort
pisania
chromowe
wykończenia
zestawy
prezentowe
w eleganckim
etui
środa, 25 Kwiecień
Dla rodziców: pomysły na majówkę

Nadchodzi długo oczekiwana majówka. Tegoroczny układ dni wolnych umożliwia zaplanowanie całkiem długiego wypoczynku przy wykorzystaniu niewielkiej liczby dni urlopu. Pogoda również zapowiada się obiecująco, dlatego podpowiadamy, jak spędzić te dni z dziećmi tak, by wszyscy byli szczęśliwi. Zapraszamy do lektury!

wtorek, 10 Kwiecień
Nowość w kolekcji!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą propozycją: do znanego już wcześniej długopisu 4Colours dołącza nowość – model z wymazywalnym tuszem!
Do tej pory rozwiązanie to stosowane było w długopisach klasycznych – z 1 wkładem. Tym razem wymazać można będzie linie pisane we wszystkich kolorach. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa zestawy wymiennych wkładów pasujących do modelu wymazywalnego (2 zestawy kolorów: niebieski, czarny, pomarańczowy i fioletowy lub czarnym niebieski, czerwony, zielony).
Towar dostępny już od kwietnia, zapraszamy do zakupów.

T GRIP-24
943700
NEW