Jeden wybór, wiele emocji!

Kreatywna zabawa.

Produkty, z którymi zabawa staje się pożyteczna.

EASY Creative to produkty pobudzające kreatywność Twojego dziecka. Są odpowiedzią na domową nudę i rutynę. Pozwalają w sposób wartościowy wykorzystać czas wolny, wesprzeć rodziców i opiekunów w rozwoju dzieci.

Wyjątkowa
masa plastyczna
- super miękka,
elastyczna,
pachnąca
Nasycone
kolory
Zestawy
kreatywne
z wyposażeniem
- masa plastyczna,
foremki,
wyciskarka
Elementy
dekoracyjne
uwielbiane
przez dzieci
Tylko
przyjazne,
nietoksyczne
składniki
wtorek, 6 Marzec
Komunikat: farby do malowania palcami nr serii 08658/05

Spokey Sp.zo.o. z siedzibą w Katowicach informuje, iż wprowadzona do obrotu zabawka farby do malowania palcami nr serii 08658/05, kod EASY 920631, kod EAN 5902693206316 nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na odłączenie się podczas badań laboratoryjnych od zabawki małych elementów (stempli), co stwarza ryzyko uduszenia się dziecka w przypadku przedostania się ich do dróg oddechowych oraz brak wyczuwalnego gorzkiego smaku farb, co stwarza ryzyko ich spożycia i ewentualnego zatrucia dziecka.

Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

piątek, 22 Grudzień
KONKURS PLASTYCZNY: PREZENTY PEŁNE MIŁOŚCI!

Od 26 grudnia zapraszamy do udziału w konkursie na naszym profilu na Facebooku: Przygotujcie wspólnie pracę plastyczną, w której pokażecie jakie prezenty ucieszyły Was w te Święta najbardziej!

Regulamin>

Informacji o konkursie szukaj na Facebooku >