Jeden wybór, wiele emocji!

Łatwa nauka.

Beztroska zabawa.

Wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje do nauki poprzez zabawę w przedszkolu oraz szkole. Produkty, które ułatwiają edukację, wspierają rozwój oraz sprawiają, że zabawa staje się nie tylko pełna radości, ale też pożyteczna.

Ergonomiczny
kształt
oraz rozmiar
dostosowany do
dłoni dziecka
Wytrzymałość
i wysoka jakość
Wysoki poziom
bezpieczeństwa
zgodny
z europejskimi
normami
Brak substancji
toksycznych
i szkodliwych
dla zdrowia
Atrakcyjny
wygląd produktów
i opakowań
wtorek, 6 Marzec
Komunikat: farby do malowania palcami nr serii 08658/05

Spokey Sp.zo.o. z siedzibą w Katowicach informuje, iż wprowadzona do obrotu zabawka farby do malowania palcami nr serii 08658/05, kod EASY 920631, kod EAN 5902693206316 nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na odłączenie się podczas badań laboratoryjnych od zabawki małych elementów (stempli), co stwarza ryzyko uduszenia się dziecka w przypadku przedostania się ich do dróg oddechowych oraz brak wyczuwalnego gorzkiego smaku farb, co stwarza ryzyko ich spożycia i ewentualnego zatrucia dziecka.

Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

piątek, 22 Grudzień
KONKURS PLASTYCZNY: PREZENTY PEŁNE MIŁOŚCI!

Od 26 grudnia zapraszamy do udziału w konkursie na naszym profilu na Facebooku: Przygotujcie wspólnie pracę plastyczną, w której pokażecie jakie prezenty ucieszyły Was w te Święta najbardziej!

Regulamin>

Informacji o konkursie szukaj na Facebooku >