Jeden wybór, wiele emocji!

Dla Rodziców

3 pomysły na prezent dla przedszkolaka – nie tylko z okazji Dnia Dziecka


Przed nami 1 czerwca i związany z tym dniem zakupowy dylemat: jaki prezent dla dziecka kupić? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę i jakie produkty sprawdzą się jako miłe, pożyteczne i praktyczne niespodzianki dla malucha.

Jaki powinien być prezent dla przedszkolaka?

Dostosowany do wieku i bezpieczny

Upewnij się, że produkt jest dostosowany do wieku i nie zawiera małych elementów, które mogłyby zostać połknięte. Pamiętaj, że wszystkie artykuły dla dzieci sprzedawane na terenie Unii Europejskiej muszą być oznakowane symbolem CE.

Ciekawy i praktyczny

Wybierz produkt, który sprawi radość dziecku, ale jednocześnie nie przyprawi o ból głowy jego rodziców (odradzamy np. zabawki wydające głośne dźwięki). Połącz przyjemne z pożytecznym, prezent, który dostarczy zabawy i jednocześnie rozwinie wyobraźnię malucha.

1. Kolorowy plecak neoprenowy z motywem zwierzaka lub autka

Hity dla przedszkolaków

Bardzo modne w tym sezonie są bajecznie kolorowe, podręczne i zabawne plecaki wykonane z neoprenu. W ofercie EASY plecaki występują łącznie w 23 wersjach, w lubianych przez dzieci kolorach. W ofercie znalazł się np. plecak kot, plecak piesek oraz inne zwierzątka: pingwin, sowa, krówka, owieczka i motyl. Dla małych fanów motoryzacji polecamy plecak autko.

Neopren – lekkość i trwałość

Neopren jest miękkim i lekkim, ale jednocześnie grubym materiałem dzięki czemu plecaczki są wytrzymałe. Posiadają szerokie, wygodne i regulowane szelki, pojemną komorę główną zapinaną na dwustronny zamek oraz boczne kieszonki na drobiazgi i napój.
Sugerowana cena detaliczna: około 60 zł
Więcej na temat plecaków dla przedszkolaków: http://easy-stationery.pl/kategoria-produktu/plecaki-przedszkolne/

2. Masa plastyczna - zestawy pobudzające kreatywność   

Świetna zabawa z masa plastyczną

Masa plastyczna to jeden z ulubionych dziecięcych produktów do kreatywnej zabawy. Warunkiem przyjemnego lepienia jest jej miękka konsystencja, nasycone kolory oraz przyjemny zapach – taka właśnie jest masa plastyczna EASY Creative.

 

Zestawy z akcesoriami

Zestawy z masa plastyczną zawierają wiele dodatkowych akcesoriów: foremki, figurki, wyciskarki i dodatki tematyczne, np. gofrownicę i pucharek w zestawie Bar, czy też elementy do tworzenia ludzików w zestawie Ciastoludki.
Sugerowana cena detaliczna: od około 40 zł do 70 zł
Więcej na temat masy plastycznej: http://easy-stationery.pl/linia/zestawy-tematyczne/

3. Zestaw wyjątkowych kredek 3 w 1!

 

 

Zalety kredki ołówkowej, świecowej i akwareli

Kredki 3 w 1 EASY Kids to rewolucja w malowaniu dla dzieci! Produkt łączy w sobie cechy:

  • klasycznej kredki ołówkowej,
  • kredki świecowej – bardzo łatwo prowadzi się po tle, jest widoczna również na ciemnym tle i rysuje po takich powierzchniach jak szkło i drewno,
  • oraz kredki akwarelowej – kształty na rysunku można rozmyć, a kolory pocieniować za pomocą wilgotnego pędzelka.

 

Kredki JUMBO – świetne dla najmłodszych

Kredki 3 w 1 mają średnicę super JUMBO, dzięki czemu lepiej leżą w małych dłoniach i są bardziej wytrzymałe. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzą się również na początku przygody plastycznej Waszych maluchów.

Sugerowana cena detaliczna: około 32 zł

Więcej na temat produktu: http://easy-stationery.pl/produkt/colpclr06/

Przeczytaj więcej