Jeden wybór, wiele emocji!

Dla Rodziców

Praktyczny prezent na każdą okazję: zestaw pióro i długopis


Zestaw piśmienniczy to uniwersalny upominek, który sprawdzi się zarówno jako prezent dla najbliższych, jak i np. na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy, czy wyróżnienie dla pracownika z okazji jubileuszu lub imienin.

Zestaw piśmienniczy to elegancki prezent biznesowy w racjonalnej cenie

Zakup uniwersalnego i eleganckiego prezentu to trudne zadanie. Szczególnie, jeżeli ma być też wysokiej jakości i jednocześnie w zachęcającej cenie, która nikogo nie wprawi w zakłopotanie. Często upominki, szczególnie te oficjalne, pomimo najszczerszych chęci są po prostu nietrafione. Czym więc kierować się przy wyborze oficjalnego prezentu, np. dla szefa? Zazwyczaj przyjmuje się, że upominek powinien być:

  1. Niezbyt prywatny, by nie przekraczał granicy wyznaczonej przez relacje zawodowe. Nie oznacza to, że prezent nie może odwoływać się do ulubionych kolorów lub stylu obdarowywanej osoby.
  2. Wysokiej jakości – wykonany z dobrej jakości materiałów, atrakcyjny wizualnie, przy którego wykonaniu zwrócono uwagę na detale.
  3. Praktyczny i wygodny – by rzeczywiście mógł być wykorzystywany na co dzień, np. w pracy.

Zestawy prezentowe Guriatti zawierające wieczne pióra i długopisy spełniają powyższe kryteria:

  • są uniwersalne – ale ich urozmaicone wzornictwo pozwoli łatwo spersonalizować wybór i dostosować go do preferencji obdarowywanego;
  • odznaczają się wysoką jakością – korpusy piór i długopisów są wykonane z miedzi i aluminium , posiadają chromowe wykończenia, a stalówki piór wiecznych pokryte zostały irydem, co zwiększa ich wytrzymałość;
  • są dobrze wyważone i bardzo wygodne w użyciu, a pisanie nimi jest łatwe i przyjemne.

Dopełnieniem zestawów są eleganckie prezentowe opakowania. W przypadku prezentów na szczególne okazję warto rozważyć też personalizację np. poprzez wykonanie graweru na piórze lub długopisie metodą tampondruku lub laserowo.

Wygodny długopis lub pióro do pracy, na maturę lub inny ważny egzamin

Akcesoria piśmiennicze Guriatti bardzo dobrze sprawdzają się przy okazji dłuższych tekstów, kiedy ważne jest miękkie prowadzenie długopisu lub stalówki pióra po papierze. Dobrze leżą w dłoni, do wyboru mamy lekkie modele o szczupłym korpusie (np. linia Stretto), jak i takie o grubszym i bardziej masywnym (np. linia Argento). Zwyczajowo jako pióra i długopisy dla kobiet polecane są produkty o smuklejszym profilu, a dla mężczyzn masywniejsze.

Pióra i długopisy o różnorodnym i nowoczesnym wzornictwie

Produkty Guriatti wyróżniają się bardzo zróżnicowanym designem. W ofercie znajdziemy zarówno klasyczne zestawy w stonowanych szarościach, czy czerni, ale też dedykowane dla kobiet – w kolorze pudrowego różu lub eleganckiej bieli.

Przybory do pisania Guriatii dostępne są w różnych konfiguracjach:

  • w zestawie: od około 65 zł do 92 zł
  • pojedynczo: długopis od około 25 zł do 33 zł, pióro od około 30 zł do 45 zł.

Klasyczna elegancja

seria Guriatti Argento

Oryginalne wzornictwo

seria Guriatti Rosa

Wyraziste kolory, prosta forma

seria Guriatti Gianna

 

Kobiece pastele

seria Guriatti Irene

Przeczytaj więcej